Ahmet San tek tek anlattı… Ajda Pekkan neden dünya starı olamadı… Tarkan’ın gençliği… Sezen Aksu’yu nasıl ifade etti


Haber Bahane programına konuk olan ünlü menajer Ahmet San, müzik dünyasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ajda Pekkan’ın neden dünya starı olamadığını açıklayan ünlü menajer, “Mort Shuman diye bir Amerikalı Ajda Pekkan’a âşıktı ve ona mükemmel bir eser vermişti.

74’lerden bahsediyorum, her yerde Ajda Pekkan şarkısı çalıyordu. Ajda, o dönem Fransa’da dönemin en büyük sanatçılarıyla sahne aldı. Ajda, Avrupa starı olmaya giderken Bebek Belediye Gazinosu’ndan 6 aylık işin parasını peşin aldığı için Fransa sahnesini bıraktı.” dedi.

Türk sanatçıların profesyonel olmadıklarını ve yönetilemeyeceklerini söyleyen Ahmet San, “Tarkan da dahil olmak üzere o dönem yönettiğim sanatçıların hiçbiri yönetilebilir değildi.

Türk sanatçılar, kariyerlerine kendilerini yönetebileceklerini başkaları tarafından yönetilemeyeceğini düşündüklerinden menajerlik defterini kapattım.” dedi.

Ünlü menajer Sezen Aksu’yu ise “Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Tarkan, flörtöz karakterlerdir. Bana göre Sezen’in, Amalia Rodrigues gibi dünyanın en büyük performans sanatçılardan hiç farkı yok. Allah’ın ona verdiği hünerleri farklı yollarla kamuoyuna aktarmak istedi.” cümleleriyle ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir